Magda & Piotr Iwaniccy

Uczyli się u licznych argentyńskich oraz polskich par. Największy wpływ na ich technikę i system nauczania mieli Marcelo & Luiza Almiron, Oscar Mandagaran & Georgina Vargas oraz Mario Bournissen & Laura Rusconi. Tańczą współczesne, organiczne tango, nastawione na towarzyski, praktyczny element tego tańca oraz muzykalność. Ich styl, w zależności od okazji i muzyki balansuje pomiędzy tango de salon a tango milonguero. Najważniejsze dla nich wartości w tangu to objęcie, muzykalność, szacunek dla innych par na parkiecie oraz wspólna radość tańca.

Kasia i Sebastian Smyczyńscy

Tango Argentyńskie to dla tej pary nie tylko taniec, ale też pasja i rodzaj stylu życia.
W Tangu najbardziej cenią wolność interpretacji, improwizacji i wagę jaką w tym tańcu przykłada się do dialogu i zrozumienia pomiędzy partnerami.
Zdeptali razem wiele parkietów w Polsce jak i za granicą i na własnej skórze przekonali się, że każdą podróż można wzbogacić o odwiedzenie lokalnej milongi (tangowej imprezy tanecznej).
Wśród swoich ulubionych par, których styl jest dla nich inspiracją, bez wahania wymieniliby pary: Noelia Hurtado & Carlitos Espinoza, Stefania Colina & Juan Martin Carrara.

AKTUALNE KURSY TANGO ARGENTINO

Grupa początkująca (Kasia i Sebastian)

Grupa „od zera” (Magda & Piotr) – początek 15.01.2018 r. o 20. 30 w Studiu Tańca Fan (zapisy)

Grupa zaawansowana (Magda & Piotr) – poniedziałki 18:45 – 20:30 w Studiu Tańca Fan (zapisy)