KURS I POZIOM (OD ZERA)

CZAS: środy g. 19:00 – 20:00
START: 4 marca 2020 r.
CENA: 300 zł/osobę za całość kursu (12 zajęć)
MIEJSCE: Studio Tańca „FAN”, ul. Głowackiego 2 w Toruniu, sala B
zapisy mailem: kontakt@tangotorun.pl

KURS II POZIOM

 

  • CZAS: wtorki g. 18:00 – 19:00
  • START: 11 lutego 2020 r.
  • CENA: 300 zł/osobę za całość kursu (12 zajęć)
  • MIEJSCE: Studio Tańca „FAN”, ul. Głowackiego 2 w Toruniu, sala B
  • zapisy mailem: kontakt@tangotorun.pl

 

Organizatorem kursów jest Stowarzyszenie Tango Toruń. Udział w kursie nie wymaga wcześniejszego doświadczenia w tańcu.  Co do zasady poziom obejmuje 12 zajęć po 60 minut.

Jeśli nie masz partnera skontaktuj się z nami – pewna ilość osób zgłasza się bez partnera i postaramy się pośredniczyć.

Kurs poprowadzą tancerze związani ze Stowarzyszeniem Tango Toruń. Zajęcia prowadzą na zmianę Magda & Piotr Iwaniccy oraz Kasia i Sebastian Smyczyńscy (informacja o prowadzących niżej)

Wszelkie informacje: kontakt@tangotorun.pl oraz tel. 609696060

Magda & Piotr Iwaniccy

Uczyli się u licznych argentyńskich oraz polskich par. Największy wpływ na ich technikę i system nauczania mieli Marcelo & Luiza Almiron, Oscar Mandagaran & Georgina Vargas oraz Mario Bournissen & Laura Rusconi. Tańczą współczesne, organiczne tango, nastawione na towarzyski, praktyczny element tego tańca oraz muzykalność. Ich styl, w zależności od okazji i muzyki balansuje pomiędzy tango de salon a tango milonguero. Najważniejsze dla nich wartości w tangu to objęcie, muzykalność, szacunek dla innych par na parkiecie oraz wspólna radość tańca.

Kasia i Sebastian Smyczyńscy

Tango Argentyńskie to dla tej pary nie tylko taniec, ale też pasja i rodzaj stylu życia.
W Tangu najbardziej cenią wolność interpretacji, improwizacji i wagę jaką w tym tańcu przykłada się do dialogu i zrozumienia pomiędzy partnerami.
Zdeptali razem wiele parkietów w Polsce jak i za granicą i na własnej skórze przekonali się, że każdą podróż można wzbogacić o odwiedzenie lokalnej milongi (tangowej imprezy tanecznej).
Wśród swoich ulubionych par, których styl jest dla nich inspiracją, bez wahania wymieniliby pary: Noelia Hurtado & Carlitos Espinoza, Stefania Colina & Juan Martin Carrara.