KONTRASTY 
 
22 – 24 lutego 2019 r. zapraszamy na seminarium z Mariem i Laurą. W czasie lekcji zajmiemy się takimi zagadnieniami jak:
 
💎 Używanie ruchu góra/dół do osiągnięcia dynamiki w chodzeniu i odbiciach
💎 Łączenie ruchu linearnego i cyrkularnego
💎 Zabawa małymi i dużymi krokami i krzyżykami
💎 Utrzymywanie kontaktu podczas zmian objęcia, relacji i intensywności

Harmonogram

 
Piątek:
20:15 – 22:15 Technika dla kobiet z Laurą
 
Sobota
12:00 – 15:15 Kontrasty cz. I
 
Niedziela
12 – 15:15 Kontrasty cz. II
 

Cena

Całość – 280 zł
Całość + technika dla kobiet – 330 zł
Jeden dzień seminarium – 150 zł
Technika – 80 zł
 

Zapisy

✉️ huracantorun@gmail.com
☎️ 609696060 (Piotr)
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
 

Nauczyciele

 
Laura i Mario nieodwołalnie odciskają swoje piętno, na każdym, z kim mieli okazję pracować. Wszystkim zapadają w pamięć niesamowita atmosfera na warsztatach oraz niezwykle praktyczne i użyteczne wskazówki i indywidualne podejście. Prawie wszyscy, którzy spotkali ich w Polsce choć raz, w ciemno i bez wahania wracają na kolejne lekcje.
 
Laura i Mario pochodzą z Buenos Aires. Mario tańczy tango od 30 lat. Wraz z Laurą uczyli i dawali pokazy na takich milongach jak: Calesita, Niño Bien, Correo Viejo, Salon Canning, Villa Malcolm. Mario i Laura od niedawna mieszkają we Włoszech. Ich taniec to esencja nowoczesnego organicznego tanga: precyzja prowadzenia i podążania, gra dynamiką ruchu, nieustanne szukanie nowych jakości w kontakcie z drugą osobą. To wszystko sprawia, że przez ich ciała płynie MUZYKA.
 
W swojej pedagogice zwracają niezwykłą uwagę na jakość połączenia w parze i szczegóły, podchodząc indywidualnie do każdego, kogo mają okazję uczyć.